Eventy 

Videomarketing je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich reklamno-marketingových oblastí.

Platí tu totiž pravidlo: “Je lepšie jedenkrát vidieť, ako stokrát počuť, či čítať.”

Eventy, videoprezentácie a videoreklamy  sú preto v súčasnosti  v zahraničí nielen módnou vlnou, ale aj najhorúcejšou témou a to z toho dôvodu, že vedia klientovi plastickejšie a atraktívnejšie ukázať prostredie a ponuku služieb. Mix “scénok zo života” a pozitívne, estetické a emocionálne pôsobenie obrazu, hry svetla, zvuku, hudby a spôsobu strihu Vašu ponuku klientovi nielen zatraktívňuje, ale zároveň  Vám pomáha klienta oveľa intenzívnejšie osloviť, zainteresovať, naladiť a navnadiť na ponúkané služby ako je to u Vašej konkurencie, ktorá pracuje zvyčajne výlučne iba s textom a fotografiami.

Medzi užívateľmi na internete narastá trend, kedy uprednostňujú stránky ponúkajúce video  pred tými, ktoré takýto obsah neponúkajú. Fotografie a  dobré texty už jednoducho nestačia.

Odborníci v reklamnej oblasti zaznamenali jav, pri ktorom sa  konkurencii s profesionálnymi videoprezentáciami  darí lepšie, aj keď ponúka horšie služby za viac peňazí.

Kvalitné eventy a videoprezentácie vašej konkurencie sú teda  schopné odobrať vám návštevníkov a to zvlášť vtedy, ak klientom ponúkajú aj atraktívne videoinformácie o ďalších službách na okolí, v danej oblasti. Prečo svoju konkurenciu ale nepredbehnúť?!?

Vďaka internetu možnosti videomarketingu  zlacneli a stali sa všeobecne ľahko dostupnými.

VÚDPaP - Ocenenia Osobnosti poradenstva

Propagačná videoprezentácia klubových večerov Pikante v La Fiesta Bratislava

Hľadá sa darca - videoprezentácia pre darcovký a štipendijný program o.z. Divé maky

Pozvánka na otvorenie White club Malacky

Propagačná videoprezentácia tanečných kurzov  v La Fiesta Bratislava

Pozvánka na otvorenie White club Malacky

Zavolaj obsluhu - reklama na novú mobilnú aplikáciu - La Fiesta Bratislava

Pozvánka na otvorenie White club Malacky