Deti milénia II.

 

vývoj

 

V II. sérii pripravujeme časozberným princípom  filmy:

Patrik

 

životný príbeh baletného tanečníka Patrika Ščasnoviča z Bučian, ktorý robí po ukončení konzervatória prvé vážne kariérne kroky vo veľkom svete profesionálneho divadelného tanca u nás, aj v zahraničí.

 

David

 

pohnuté životné osudy voltížného jazca, ktorý aj napriek zdravotnému úrazu stále miluje skupinové akrobatické cvičenie na chrbáte cválajúceho koňa a plánuje svoj návrat do slovenskej reprezentácie vo voltíži…

Baggy

 

životný príbeh jedného zo zakladateľov slovenského le parkouru, traceura Martina Baggyho Boďu, ktorý dokáže prekonávať prekážky v okolitom prostredí bezpečne, plynule a účinne, len  s použitím svojho vlastného tela. O mladíkovi, ktorý už zopár rokov učí svojich detských le parkourových žiakov, aby boli silní a užitoční…a práve sa o to sám pokúša na štúdiach v Copenhagene v Dánsku.

Niamh

 

životné osudy slovenskej Američanky Niamh McCollough, žijúcej v bilingválnej rodine starých Presburákov, ktorá úplne prepadla kultúre východnej Ázie, sama sa naučila japonsky, aby mohla začať japončinu študovať na prestížnej katedre orientalistiky v Brne.

Rebeka

 

životný príbeh všestranne nadanej Rebeky Katerinčínovej rozpráva o dievčati s nevyčerpateľnou dávkou energie a pozitívnej energie z Hornej Maríkovej, ktoré so svojimi milovanými sestrami Rachelkou a Anabelkou žije striedavo na kopaniciach a v Považskej Bystrici, učí tanec detičky na kopaniciach a plne si užíva tretí ročník Obchodnej akadémie…

Chantal

 

Polovičná Talianka, všestranná herečka, speváčka, milovníčka cudzích jazykov  a  spisovateľka z Chantal Calcagni z  Topoľčian, žije v malej garsoniére s matkou- učiteľkou gitary a  uchádza sa o prijatie na niekoľko vysokých škôl. Kam ju zaveje vietor?